Najnowsze artykuły

Każdy powinien mieć najpotrzebniejsze...

Wszyscy dbamy o czystość i porządek w naszych domach. Przynosi nam to komfort i często jest źródłem dobrego samopoczucia. Warto wiedzieć, jakie...

Czytaj Więcej

Akumulatorowe odkurzacze i myjki: bezprzewodowe sprzątanie stało się łatwe

Technologia Battery Power+ pozwala firmie Karcher dostarczać profesjonalne urządzenia czyszczące, które są ciche, wygodne i ekonomiczne bez konieczności stosowania zewnętrznego źródła zasilania. Wyeliminowanie kabli pozwala na większą swobodę ruchów i szybszą pracę. Oferujemy specjalistyczne modele bezprzewodowych myjek i odkurzaczy, które mogą być wykorzystywane do sprzątania bez zasilania sieciowego.

Karcher Power+

Karcher oferuje profesjonalne myjki zasilane bateriami kompatybilnymi z marką. Innowacyjna platforma Battery Power+ obejmuje dwa rodzaje wymiennych akumulatorów o napięciu.

  • 18V - do zasilania kompaktowych maszyn czyszczących dla sektora budowlanego, motoryzacyjnego i komercyjnego.
  • 36 V - do zasilania urządzeń o większej pojemności do czyszczenia dużych przestrzeni i utrzymywania porządku na terenach zielonych.

Platforma akumulatorowa posiada unikalną cechę: kompatybilność z akumulatorami. Baterie Karcher Battery Power+ o tej samej klasie napięcia są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z serii Professional oraz Home&Garden. W praktyce posiadanie dwóch akumulatorów i ładowanie każdego z nich naprzemiennie pozwoli uniknąć przerw w pracy.

Akumulatory Karcher Battery Power+ zbudowane są z wysokowydajnego ogniwa litowo-jonowego, które chroni baterię przed samorozładowaniem. Akumulatory wyposażone są w inteligentny monitoring chroniący przed przegrzaniem, głębokim rozładowaniem i przeciążeniem. Istotne jest również posiadanie działającego bufora ciepła. Zapewnia on wysoką wydajność akumulatora, nawet w zastosowaniach wymagających dużej mocy.

Akumulatory Karcher Battery Power+ wyróżniają się wbudowanym ekranem LCD z unikalną technologią Real Time Technology. Użytkownik zawsze widzi pozostały czas ładowania lub pracy, a także procent naładowania. Akumulatory mogą również komunikować się z urządzeniami, które zasilają. Interfejs urządzenia wyświetla informacje o baterii, nawet jeśli znajduje się ona w niedostępnym miejscu. Akumulatory mają również odporną na wstrząsy obudowę i są bryzgoszczelne (standard IPX5).

Myjki akumulatorowe Karcher - oszczędność czasu i swoboda w pracy

Profesjonalne odkurzacze bezprzewodowe oferują wiele korzyści. Wyeliminowanie kabli pozwala na większą elastyczność i swobodę ruchów. Modele bezprzewodowe są bardziej wydajne niż zasilane sieciowo.

  • Wydajność jest wyższa
  • Lepsza ergonomia,
  • Czyszczenie szybsze o ponad 20%.
  • Niższe koszty operacyjne

Odkurzacze akumulatorowe są natychmiast gotowe do pracy, ponieważ nie wymagają rozwijania ani zwijania kabla. Kabel nie musi być rozplątywany i nie trzeba przełączać gniazdek. Kabel może również stanowić zagrożenie potknięcia się dla pracowników lub przechodniów. Jego brak eliminuje ten problem. Przewody są również najczęściej uszkadzanym elementem odkurzacza. Wykluczając je, można ograniczyć koszty konserwacji i związane z nią przestoje.

Odkurzacze bezprzewodowe Karcher nie tylko zapewniają komfortowe środowisko pracy, ale też wysoką wydajność odkurzania. Mogą być używane tam, gdzie hałas nie jest pożądany oraz w godzinach otwarcia. Mobilność i elastyczność sprawiają, że są one idealne do czyszczenia obszarów z dużą ilością mebli.

Dowiedz się więcej o zaletach akumulatorowych profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Odkurzacz akumulatorowy Karcher T 9/1 Bp

Odkurzacz akumulatorowy Karcher Bp wyróżnia się wysoką skutecznością usuwania zanieczyszczeń. Jest ona porównywalna z odkurzaczami zasilanymi sieciowo. Akumulator to litowo-jonowy 36 V (7,5 AH), który może pracować do 46 minut w trybie eco!efficiency. Pozwala to na wyczyszczenie powierzchni do 150 m2.

Model T 9/1Bp jest wyposażony w szereg udogodnień, które zwiększają komfort obsługi. Przykładem jest ergonomiczny łokieć. Wygodnie leży w dłoni i pozwala pracować bez zmęczenia przez długi czas. Innym przykładem jest praktyczny uchwyt do przenoszenia z mocowaniem rury ssącej. Duży przycisk włączania/wyłączania można wygodnie obsługiwać stopą bez konieczności schylania się.

Odkurzacz wytwarza niski poziom hałasu. Można go używać w dowolnym miejscu i czasie.

T 9/1Bp to odkurzacz o szerokim zakresie zastosowań. Doskonale nadaje się do sprzątania hoteli, pojazdów i sklepów. Mogą go również używać firmy sprzątające, rolnictwo, przemysł spożywczy i chemiczny.

Akumulatorowy odkurzacz ręczny Karcher HV1/1 Bp

Karcher Bp HV 1/1 to bezprzewodowy odkurzacz ręczny dla profesjonalistów, który oferuje najlepszą wydajność czyszczenia w swojej klasie. Posiada mocne turbo i wysoki przepływ powietrza. Model zasilany jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 18 V (2,5 A). Czas pracy można wydłużyć o 35 minut po włączeniu energooszczędnego trybu Eco!effciency.

Odkurzacz został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie. Lekka konstrukcja i dysza ssąca obracająca się o 360 stopni umożliwiają pracę w dowolnym kierunku. Ponadto zbiornik na zanieczyszczenia można opróżnić bez dotykania brudu.

Odkurzacz akumulatorowy HV 1/1Bp jest dostępny w różnych wersjach, w zależności od rodzaju wyposażenia. Każdy zestaw jest przeznaczony do określonych zadań, takich jak odkurzanie podłóg i tapicerki, czyszczenie wnętrz pojazdów lub sprzątanie podczas remontów lub prac instalacyjnych.

Akumulatorowy odkurzacz plecakowy Karcher Bv 5/1 Bp

Odkurzacz plecakowy Karcher BV 5/1Bp jest idealny do czyszczenia małych przestrzeni i trudno dostępnych miejsc, w których tradycyjne odkurzacze . Posiada wydajny akumulator litowo-jonowy 36 V (7,5 A), który zapewnia standardowy czas pracy wynoszący 24 minuty. Tryb eco!efficiency może wydłużyć żywotność baterii do 46 minut.

Odkurzacz plecakowy ma unikalną cechę: ramę ze stali sprężynowej z siatkowym oparciem. Rama ta służy do transportu urządzenia. Rama jest wyposażona w system komfortu Air Stream, który zapewnia doskonałą wentylację. Chroni on przed wibracjami i zapobiega nagrzewaniu się pleców. Stelaż posiada również wygodne uchwyty do przechowywania akcesoriów. Można go dostosować do potrzeb operatora. Panel do sterowania odkurzaczem znajduje się na pasie biodrowym. Pozwala on m.in. kontrolować pracę akumulatora i aktywować tryb eco!efficiency.

Bezprzewodowy odkurzacz plecakowy BV 5/1 znajduje zastosowanie w różnych obszarach. Idealnie nadaje się do czyszczenia pojazdów transportu publicznego, takich jak autobusy, wagony metra i pociągi, ale także w szpitalach, szkołach czy hotelach (zwłaszcza wąskich korytarzy i schodów). Jest niezbędny w kinach, teatrach, audytoriach i salach wykładowych.

Uniwersalny bezprzewodowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro - Karcher Nt 22/1 Ap BpL

W ofercie odkurzaczy akumulatorowych Karcher znajduje się model o uniwersalnym zastosowaniu. Model ten jest dostępny w serii NT i może być używany zarówno do czyszczenia na mokro, jak i na sucho. posiada specjalną klapkę chroniącą akumulator podczas intensywnego użytkowania.

Wielofunkcyjny bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w płaski filtr falisty, który oszczędza miejsce. Półautomatyczny system czyszczenia filtra Ap pozwala utrzymać stałą moc ssania bez przerw. Odkurzacz posiada również elektroniczny system, który wyłącza silnik po osiągnięciu maksymalnego poziomu ssania w zbiorniku.

Uniwersalny odkurzacz NT 22/1 został zaprojektowany z myślą o częstym przenoszeniu i transporcie. Niewielkie rozmiary i waga odkurzacza ułatwiają jego transport. Płaska konstrukcja głowicy odkurzacza również czyni go praktycznym rozwiązaniem. Pozwala ona na umieszczenie np. skrzynki z narzędziami. Odkurzacz uniwersalny NT 22/1 AP Bp L idealnie nadaje się do sprzątania w ciasnych i zatłoczonych miejscach.

Profesjonalne myjki do okien Karcher z zasilaniem akumulatorowym

Karcher oferuje profesjonalną myjkę do okien WVP 10 z zasilaniem akumulatorowym. Urządzenie doskonale radzi sobie z odsysaniem wody ze wszystkich powierzchni. Myjka może być wykorzystywana nie tylko do mycia okien, ale również gablot, witryn i szklanych drzwi. Wymagane zasilanie zapewnia wymienny akumulator litowo-jonowy 3,7 V. (Nie jest kompatybilna z platformami akumulatorowymi). Trzy diody LED wskazują stan baterii. Jedno ładowanie zapewnia 35 minut pracy.

Myjka posiada innowacyjny system separacji. Dzięki temu można jej używać w dowolnej pozycji - poziomej lub pionowej. Dokładnie usuwa wodę i brud z powierzchni, pozostawiając ją nieskazitelną i lśniącą, a co najważniejsze wolną od smug i zacieków. jest w stanie zbierać płyny nawet na krawędziach ram i kantów. Jest to możliwe dzięki ręcznie regulowanym uchwytom dystansowym.

Profesjonalna myjka do szyb WVP wyróżnia się również komfortem użytkowania. Odpowiada za to lekka konstrukcja i miękkie gumowane uchwyty. duży zbiornik na brudną wodę o pojemności 200 ml został zaprojektowany tak, aby ułatwić pracę. zbiornik można łatwo opróżnić, bez kontaktu z brudem. Dzięki temu mycie okien jest tak higieniczne i bezpieczne, jak to tylko możliwe.

Myjki akumulatorowe Karcher przeznaczone są dla profesjonalistów i usprawniają proces czyszczenia poprzez poprawę komfortu i wydajności pracy.