Najnowsze artykuły

Odkurzacz, który działa automatycznie...

Każdy z nas zetknął się z odkurzaczem automatycznym. To inteligentne urządzenie staje się coraz bardziej popularne wśród osób, którym zależy na...

Czytaj Więcej

Jaki odkurzacz automatyczny powinienem kupić?

Roboty sprzątające ułatwiają utrzymanie domu w czystości. Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza automatycznego. Który odkurzacz automatyczny jest najlepszy? Sprawdź, który model jest najlepszy dla Twojego domu.

Robot sprzątający to odkurzacz, który działa automatycznie i jest inteligentny. Dzięki specjalnie zaprogramowanemu systemowi jest w stanie bardzo dokładnie posprzątać płaskie powierzchnie, bez naszego udziału. Podczas gdy robot sprząta, my możemy się zrelaksować lub zająć innymi ważnymi zadaniami. Jeszcze kilka lat temu cena takich urządzeń sprzątających odstraszała wiele osób, które chciały sprawdzić ich możliwości. Rynek robotów automatycznych rozwinął się i obecnie możemy kupić wysokiej jakości urządzenia w znacznie niższej cenie. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czystość lub dla tych, którzy nie mają czasu na codzienne odkurzanie. Robot to świetne rozwiązanie dla osób posiadających czworonożnych pupili, które wszędzie zostawiają swoją sierść. Pytanie tylko, który robot odkurzający wybrać? Sprawdźmy, który model jest najlepszy.

Spis treści

  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C: świetna jakość w przystępnej cenie
  • Roborock S6 maxV - robot do zadań specjalnych
  • Czy warto kupić robota sprzątającego?

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C: świetna jakość w przystępnej cenie

Robot odkurzacz marki Xiaomi to idealna propozycja dla osób, którym zależy na wysokiej jakości robocie w rozsądnej cenie. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C możemy kupić w cenie nieco ponad 800 zł - co jest kwotą śmiesznie niską, biorąc pod uwagę funkcje i możliwości, jakie oferuje. Urządzenie to cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Jest to świetny odkurzacz, jeśli szukamy pierwszego automatycznego odkurzacza do domu.

Funkcjonalność to jedna z najważniejszych cech każdego odkurzacza. Im więcej opcji oferuje urządzenie, tym lepiej. Silnik NIDEC w Xiaomi Mi Robot Vacuum mop 1C jest wysokiej jakości i pozwala na dużą moc ssania. Pozwala to na łatwe wciąganie zanieczyszczeń do zbiornika. Warto też wspomnieć o łatwości obsługi. Mi Robot Vacuum mop 1C może spokojnie uruchomić się podczas naszej nieobecności w domu za pomocą specjalnej aplikacji. Akumulator jest w stanie podtrzymać pracę robota do 40 minut. Po tym czasie odkurzacz przejdzie do stacji ładującej i będzie kontynuował sprzątanie. Robot Xiaomi posiada funkcję mopowania. Możliwe jest mopowanie podłogi na mokro po podłączeniu zbiornika z wodą.

Roborock MaxV - robot do zadań specjalnych.

Roborock S6 maxV to urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego nowoczesny design zachwyca już od pierwszej chwili. Parametry robota tylko potwierdzają nasz zachwyt. Roborock S6 maxV pozwala na łatwe programowanie. Za pomocą aplikacji możemy zaplanować cały harmonogram sprzątania na tydzień. Robot będzie odkurzał w wyznaczonych godzinach.

Niewątpliwą zaletą odkurzacza robota Roborock S6 maxV jest jego bardzo wydajna bateria. Może on pracować nawet przez 180 minut. Akumulator ten jest również przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawiera toksycznych pierwiastków.

Czy zakup robota do sprzątania ma sens?

Odkurzacz działający automatycznie to świetna inwestycja. Jeszcze nikt, kto zakupił to urządzenie, nie żałował swojej decyzji. Robot sprzątający to doskonały sposób na odciążenie nas od codziennych obowiązków. Inteligentny sprzęt pozwala nam zyskać więcej czasu. Duży wybór wśród omawianych dziś odkurzaczy oraz innych dobrych odkurzaczy znajdziemy na stronie https://www.oleole.pl/odkurzacze-automatyczne.bhtml.