Najnowsze artykuły

Odkurzacz, który działa automatycznie...

Każdy z nas zetknął się z odkurzaczem automatycznym. To inteligentne urządzenie staje się coraz bardziej popularne wśród osób, którym zależy na...

Czytaj Więcej

Odkurzacz, który działa automatycznie, może zrobić więcej niż tylko wyczyścić podłogę. Dlaczego warto go kupić?

Każdy z nas zetknął się z odkurzaczem automatycznym. To inteligentne urządzenie staje się coraz bardziej popularne wśród osób, którym zależy na wygodzie, oszczędności czasu i idealnie czystych podłogach. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że roboty odkurzające oferują coś więcej niż tylko idealnie czystą podłogę. Jakie funkcje dostępne są w poszczególnych modelach?

Spis treści

  • Idealna usługa czyszczenia podłóg dla Twojego domu i preferencji
  • Czyste podłogi w domu
  • Odkurzacz opróżni pojemnik na zanieczyszczenia i naładuje się.
  • Nawigacja pozwoli na sprzątanie pomieszczeń bez konieczności ich przygotowywania.

Czyszczenie podłóg dostosowane do Twojego domu, preferencji i potrzeb

Odkurzacz automatyczny wyczyści podłogi za Ciebie. Usunie kurz, sierść zwierząt i brud z powierzchni podłogi, jednocześnie wychwytując niemal 100% alergenów znajdujących się w zabrudzeniach, takich jak pyłki, roztocza czy pleśń. Wiesz, co zrobi robot odkurzający. Dziś dodajemy możliwość dostosowania robota do odkurzania w sposób, jaki lubisz. Nowoczesne urządzenia są w stanie dostarczyć spersonalizowane sugestie. Dostosowanie robota odkurzającego do indywidualnych potrzeb i preferencji jest bardzo proste. Sprawdź odkurzacze-roboty na irobot.pl. Dzięki nowej aplikacji mogą one pracować w wyznaczonym obszarze i w wyznaczonym czasie. To Ty wyznaczasz strefy pomieszczenia, które mają zostać posprzątane. Możesz również określić obszary, do których robot nie ma dostępu. Czy po obiedzie należy posprzątać jadalnię? Kuchnia w nocy, a łazienka po południu? Robota można zaprogramować tak, aby pracował zgodnie z codzienną rutyną. Robot nie będzie nikomu przeszkadzał, czyszcząc podłogi.

Przynieś do domu idealnie czyste podłogi

Wspomniane powyżej automatyczne odkurzacze z irobot.pl pozwalają na dopasowanie czyszczenia podłóg do codziennego harmonogramu. Możesz zaprogramować robota tak, aby odkurzał, gdy wszyscy wychodzą do szkoły lub pracy. Inteligentne zamki do drzwi, termostaty i inne inteligentne urządzenia mogą być również wykorzystywane do komunikacji z robotem. Możliwości są nieograniczone. Wystarczy tylko wybrać preferowane ustawienia pracy i komunikacji w aplikacji, a następnie je zapisać.

Odkurzacz sam opróżni pojemnik na zanieczyszczenia i naładuje się

Automatyczne opróżnianie pojemnika jest o tyle wygodne, że nie musimy o tym pamiętać. Jest to również higieniczne i sprawdzi się w przypadku alergików. Robot opróżnia brud do szczelnego worka. Worek automatycznie się zamyka, dzięki czemu nic nie wydostanie się na zewnątrz. Możesz być pewien pełnej higieny i tego, że żaden brud nie przedostanie się na podłogę lub do powietrza. Opróżnianie worka można również odłożyć na kilka miesięcy. Worek może pomieścić tyle brudu, co 30 pojemników.

Odkurzacz automatyczny wyróżnia się również możliwością pracy ciągłej. Odkurzacz automatycznie powróci do stacji dokującej, jeśli bateria się rozładuje. Następnie wznowi pracę po naładowaniu baterii.

Nie trzeba przygotowywać pomieszczeń do sprzątania

Przestrzeń kosmiczna to naprawdę spektakularne miejsce dla zaawansowanych odkurzaczy automatycznych. Nowoczesna technologia nawigacji pozwala im zbierać dane niezbędne do stworzenia mapy domu. W połączeniu z systemem czujników oznacza to, że nie trzeba usuwać mebli z podłogi, takich jak krzesła, pufy i doniczki. Roboty są w stanie poruszać się po całym domu, nawet w pomieszczeniach, które są gęsto umeblowane.