Najnowsze artykuły

Każdy powinien mieć najpotrzebniejsze...

Wszyscy dbamy o czystość i porządek w naszych domach. Przynosi nam to komfort i często jest źródłem dobrego samopoczucia. Warto wiedzieć, jakie...

Czytaj Więcej

Każdy powinien mieć najpotrzebniejsze środki czystości!

Wszyscy dbamy o czystość i porządek w naszych domach. Przynosi nam to komfort i często jest źródłem dobrego samopoczucia. Warto wiedzieć, jakie środki czystości powinny znaleźć się w każdym domu!

Spis treści

  • Ważne jest, aby organizować i przechowywać swoje rzeczy!
  • Akcesoria i środki czyszczące, które są niezbędne
  • Wybierz ekologiczne produkty dla swojego domu!

Organizacja i przechowywanie - podstawa!

Zaczniemy nietypowo. Nie zaczniemy od środków czystości, ale od artykułów, które ułatwią organizację i przechowywanie. Jeśli zależy Ci na czystości i porządku to powinieneś zadbać o te rzeczy. Na rynku możemy znaleźć szeroką gamę organizerów i pojemników do przechowywania. Nic dziwnego, że podjęcie decyzji o tym, które organizery i pojemniki do przechowywania są najważniejsze, może być trudne. Dokonując wyboru, powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę funkcjonalność. W tym przypadku ważnym czynnikiem może być kolor pojemnika. Przezroczyste produkty to najlepszy sposób, aby zobaczyć, co znajduje się w środku. Sklep internetowy maleomi.pl oferuje je w różnych rozmiarach. Pojemnik Compact ma pojemność 70 litrów.

Pokrywa chroni przechowywane przedmioty przed kurzem i uszkodzeniami. Pojemnik jest estetycznie wykonany. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go na regale lub półce w widocznym miejscu. Łazienka to miejsce, w którym można znaleźć wiele drobnych przedmiotów. Łatwo o bałagan i chaos, jeśli nie znajdzie się dla nich miejsca. Mobilny regał Reverso z trzema przezroczystymi koszami to świetne rozwiązanie. Dzięki temu zawsze możemy mieć przedmioty pod ręką. Komoda z trzema koszami Country może być atrakcyjną alternatywą do sypialni. Jakie inne środki czystości można wykorzystać w domu?

Niezbędne akcesoria i środki czystości

Do utrzymania czystości w domu niezbędne są pewne akcesoria. Odkurzanie to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie chcemy używać w domu środków chemicznych. Specjalne ściereczki z mikrofibry mogą ułatwić to zadanie. Możliwość wielokrotnego użytku sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne. Nie trzeba nawet używać niczego poza odrobiną wody i czystą ściereczką. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w innych pomieszczeniach. Ściereczki z mikrofibry można również kupić w sklepie internetowym Maleomi.pl.

Niezbędne mogą okazać się jednak odpowiednio dobrane środki czystości. Produkty Klareko są dostępne w sklepie Maleomi, jeśli zależy ci na środowisku i bezpieczeństwie domowników. Produkty te cechują się nie tylko wysoką wydajnością, ale również pięknymi zapachami. Płyn do zadań specjalnych to jeden z najbardziej atrakcyjnych produktów. Może być stosowany do usuwania rdzy, kamienia, pleśni czy starych osadów. Spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić, a następnie spłucz. W ofercie Maleomi można znaleźć również ekologiczne proszki do prania, płyny do płukania tkanin oraz płyny do mycia szyb i luster.

Wybierz ekologiczne produkty dla swojego domu!

Każdy dom powinien mieć kosz na śmieci. Segregowanie śmieci jest ważne, jeśli dbamy o środowisko. Jest to trudne zadanie. Łatwo jest ułatwić sobie to zadanie, kupując specjalne kosze na śmieci, które są przeznaczone do segregacji śmieci. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem może być zestaw pojemników TWIST. Każdy z nich ma pojemność 10 litrów. W zależności od preferencji, możemy wybrać kosze na śmieci jednokolorowe lub różnokolorowe. Wówczas każdy pojemnik można przeznaczyć na inny rodzaj odpadów. Jeśli wybierzemy jeden kolor, możemy podpisać pojemniki lub przykleić karteczkę samoprzylepną.

Należy również pamiętać o odpowiednim pojemniku na bioodpady. Świetnym rozwiązaniem są kubły Rotho BIO, dostępne w maleomi. Niestety, po pewnym czasie pojemnik może wydzielać niepożądane zapachy. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć kubeł w filtry do kompostownika.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Sprawdź również ten artykuł: Jaki kosz na śmieci jest najlepszy do kuchni? Kilka wskazówek.